fbpx
Connect with us

A PO FUTET MAQEDONIA E VERIUT NË KRIZË TE THELLË, REKORD RASTESH ME KORONAVIRUS!

Maqedoni

A PO FUTET MAQEDONIA E VERIUT NË KRIZË TE THELLË, REKORD RASTESH ME KORONAVIRUS!

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se brenda 24 orëve janë bërë 2445 testime, ndërsa janë regjistruar 535 raste të reja me Covid-19.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 168 persona të shëruar.

Ndryshe kanë ndërruar jetë 6 persona, një 66 vjeçar nga Manastiri, një 57 vjeçar nga Kumanova, një 72 vjeçar nga Prilepi, një 69 vjeçar nga Velesi dhe një 55 vjeçar nga Negotina./ndal.info

Continue Reading
You may also like...

More in Maqedoni

Te fundit

Facebook

Populare

To Top