fbpx
Connect with us

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta b.esoni sa s*ksi duket ajo edhe sot

tjera

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta b.esoni sa s*ksi duket ajo edhe sot

A ju kujtohet Lepa Brena? Nuk do ta b.esoni sa s*ksi duket ajo edhe sot

Tani pas shumë viteve, Lepa Brena vazhdon të ketë sukses me këngët e saj në Bosnje dhe Hercegovinë.

Do t’ju duket e çuditshme nëse do t’ju tregojmë se si duket sot këngëtarja e famshme nga Bosnja.

Lepa BrenaLepa Brena (Fahreta Živojinovi?) ka lindur më 20 tetor të 1960, është sot 60 vjeçe, por duket se ka bërë një aleancë të përjetshme me rininë. Këto foto e tregojnë më mirë këtë gjë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top