fbpx
Connect with us

A e dini se çfarë ka brenda folesë së grerëzave?

Kuriozitete

A e dini se çfarë ka brenda folesë së grerëzave?

Shumë prej jush mund ta kujtojnë videon e famshme ku Daniel Markham dhe djali i tij Lincoln, hapnin bishtin e gjarprit me zile, për të zbuluar se çfarë fshihej brenda tij.

Dyshja, që me kalimin e kohës po fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet, vijojnë të realizojnë eksperimente të tjera, që i postojnë në kanalin e tyre zyrtar në YouTube, “What’s Inside” (Çfarë ka brenda).

Në videon më poshtë mund të shihni momentin kur ata e presin përgjysmë folenë për të zbuluar se çfarë fshihet brenda saj.Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Continue Reading
You may also like...

More in Kuriozitete

Te fundit

Facebook

Populare

To Top