fbpx
Connect with us

“A do flije me Ramën për një vend pune”, ja si përgjigjet Ina e “Përputhen”

tjera

“A do flije me Ramën për një vend pune”, ja si përgjigjet Ina e “Përputhen”

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Gjatë bisedës sot në “E diell”, Bledi Mane tha se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me Edi Ramën për një vend pune po apo jo”. Përgjigjet e sondazhit dërguan në raportin 12% po dhe 88% jo. E pyetur drejtpërdrejt nga Bledi, në lidhje me titullin e sondazhit, Ina u përgjigj:

Ina Kollçaku: Mua nuk më plas fare sa dashnore ka Rama ka apo nuk ka ai. Unë me kryeministrin kam probleme për gjërat aktuale që po ndodhin. Në qoftë se kryeministri e bën detyrën e tij mirë, mund ta bëj edhe me brekë jo vetëm me atlete.

Bledi Mane: Pyetja ishte a do të flije ti me Edi Ramën për një vend pune?

Ina Kollçaku: Po në qoftë se ti dëshiron të flesh me Ramën po jo për një vend pune a quhet?

Bledi Mane: Të flemë dhe treshe nëse na bën të dyve ministra.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top