fbpx
Connect with us

7 vjecari shqiptarë që ngriti Belgjikën ne këmbë

Magazin

7 vjecari shqiptarë që ngriti Belgjikën ne këmbë

Një 7 vjeçar shqiptarë ka marrur pjesë në një audicion talent show në Belgjikë për të “beat box”, lëvizje dhe muzikë përmes kordinimit të gojës dhe buzëve.

Rrezar Berisha është vetem 7 vjeçar dhe ka bërë gjithë publikun në sallë që ta duartrokasin.

Por Berisha nuk është ndalur vetëm me këtë talent ai ka vallzuar, dhe ky vallëzim e ka bërë publikun të ngrihëj në këmbë.

Shiko Videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top