fbpx
Connect with us

40-vjetori i çmendur i gruas më të bukur në botë (FOTO)

tjera

40-vjetori i çmendur i gruas më të bukur në botë (FOTO)

Dy ditë më parë, Kim Kardashian mbushi plot 40 vjeçe dhe familja e saj i bëri një festë të paharrueshme.
Dhe duket se Kim vetëm tani ka gjetur kohë për të falënderuar ata për gjithçka që bën për të në këtë ditë kaq speciale për të.

Kim ka postuar fotografi të ndryshme nga festa e organizuar për të, ndërsa bëri një dedikim të gjatë duke treguar të gjitha befasitë që e pritën atë natë.

Kujtojmë që nëna e saj Kris Jenner dhe motrat e saj të famshme, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall organizuan festën më të veçantë ndonjëherë duke kujtuar të gjitha ditëlindjet e Kim që kur ajo mbushi 1 vjeç.

Pavarësisht probleme që kanë pasur së fundi, në festën e ditëlindjes ishte dhe bashkëshorti i saj, Kanye West.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top