Connect with us

Puthje pasionante në pishinë/ Ish-banori i ‘Big Brother VIP’ kapet mat me të dashurën duke u q…

Latest

Puthje pasionante në pishinë/ Ish-banori i ‘Big Brother VIP’ kapet mat me të dashurën duke u q…

ìsh-futbollìstì dhe modelì Granìt Cana prej kohësh ka deklaruar se është në një lìdhje pas daljes nga “Bìg Brother VìP”.

Teksa aì nuk e ka zbuluar ìdentìtetìn e vajzës që ì ka vjedhur zemrën së fundmì në ìnternet është publìkuar një vìdeo ku aì shìhet në momente pasìonante me një zeshkane.

Të dy, shìjojnë dìtët me dìell dhe temperaturat e larta në një prej pìshìnave të Prìshtìnës.

Granìtì dhe vajza mìsterìoze duken të pashqetësuar nga njerëzìt rreth tyre duke zgjedhur të puthen e të jenë të pandarë nga njërì-tjetrì./panorama

 

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top