fbpx
Connect with us

22-Vjeçarja Nga Tirana: FlTOJ Deri Në 4000 Euro Duke…

tjera

22-Vjeçarja Nga Tirana: FlTOJ Deri Në 4000 Euro Duke…

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rr;ëfeu si është ta punosh si str.iptiste në Tiranë,Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

një punë që e bën prej 3 vitesh!Ndër të tjera, pyetjes së gazetares Olsa Muhameti, se cila është shifra më e lartë që ka fituar si str.iptiste,

Sara u shpreh se në një mbrëmje nga bakshishet ka fituar deri në 400 euro në mbrëmje,

ndërkohë në muaj vlera ka shkuar deri në 4000 euro.

Ajo u shpreh se me paratë e fituara, dëshiron t’i investoj në një biznes shërbimi.

Familja e saj e ka ditur, qe prej fillimit punën e saj! Sara shpjegon se puna si str.iptise nuk është e jashtëzakonshme,

nëse ruan etikën dhe profesionalizmin, per të mos rënë pre e kërkesave të klientëve, të cilët i ngatërrojnë ato vajza me punëtore se.ksi.Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top