fbpx
Connect with us

Zbuloni 10 vendet e botës që shohin më së shumti filma për të rritur

Kuriozitete

Zbuloni 10 vendet e botës që shohin më së shumti filma për të rritur

Lindja e Mesme ka aktoren më të njohur në botë, 21 vjeçaren Mia Khalifa nga Libani dhe sipas një kërkimi të Google, këto vende mbajnë edhe një tjetër rekord.

Në 10 vendet që shohin më shumë por.no, gjashtë janë vende myslimane.

Sipas të dhënave të Google, kërkimet më të shumta që lidhen me sek.sin vijnë nga këto vende.

Në krye qëndron Pakistani, ndjekur nga Egjipti.

Shikoni më poshtë listën e 10 vendeve:

1. Pakistan

2. Egjipt

3. Vietnam

4. Iran

5. Marok

6. Indi

7. Arabia Saudite

8. Turqi

9. Filipine

10. Poloni

Continue Reading
You may also like...

More in Kuriozitete

Te fundit

Facebook

Populare

To Top